
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI Polam002173325
ETI Polam004695713
ETI Polam004695716
ETI Polam004695729
ETI Polam002464022
ETI Polam002464021
ETI Polam002464012
ETI PolamL1931001
ETI Polam002174128
ETI Polam002174127
ETI Polam002174121
ETI Polam001101186
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002173325
- Indeks TIM:0001-00021-46383
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004695713
- Indeks TIM:0001-00021-46392
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004695716
- Indeks TIM:0001-00021-46393
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004695729
- Indeks TIM:0001-00021-46394
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004697012
- Indeks TIM:0001-00021-46396
- Kategoria:Wyzwalacze wzrostowe
Cena:
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002464022
- Indeks TIM:0001-00021-46398
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002464021
- Indeks TIM:0001-00021-46399
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002464012
- Indeks TIM:0001-00021-46400
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-SM
- Indeks producenta:003901806
- Indeks TIM:0001-00021-46402
- Kategoria:Złączki szynowe i listwy pomiarowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:EVE
- Indeks producenta:002473034
- Indeks TIM:0001-00021-46403
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:K8504259
- Indeks TIM:0001-00021-46405
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L1931001
- Indeks TIM:0001-00021-46407
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:K4701305
- Indeks TIM:0001-00021-46409
- Kategoria:Listwy zaciskowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:K6203002
- Indeks TIM:0001-00021-46411
- Kategoria:Listwy zaciskowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:K7701405
- Indeks TIM:0001-00021-46413
- Kategoria:Listwy zaciskowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:K7702501
- Indeks TIM:0001-00021-46415
- Kategoria:Listwy zaciskowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002174128
- Indeks TIM:0001-00021-46419
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002174127
- Indeks TIM:0001-00021-46421
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002174121
- Indeks TIM:0001-00021-46427
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:DIDO
- Indeks producenta:001101186
- Indeks TIM:0001-00021-46441
- Kategoria:Rozdzielnice modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI EFI-4
- Indeks producenta:002064749
- Indeks TIM:0001-00021-46443
- Kategoria:Wyłączniki i bloki różnicowoprądowe
Cena: