
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI Polam002174125
ETI Polam002174105
ETI Polam002174106
ETI Polam002173427
ETI Polam002173926
ETI Polam002173428
ETI Polam002173901
ETI Polam002174405
ETI PolamG1563006
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT 10
- Indeks producenta:002127733
- Indeks TIM:0001-00021-47344
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT 10
- Indeks producenta:002121732
- Indeks TIM:0001-00021-47346
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISIG
- Indeks producenta:004771519
- Indeks TIM:0001-00021-47348
- Kategoria:Główki lampek sygnalizacyjnych
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISIG
- Indeks producenta:004771528
- Indeks TIM:0001-00021-47350
- Kategoria:Gniazda USB i RJ
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002174125
- Indeks TIM:0001-00021-47354
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002174105
- Indeks TIM:0001-00021-47356
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002174106
- Indeks TIM:0001-00021-47358
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002173427
- Indeks TIM:0001-00021-47364
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002173926
- Indeks TIM:0001-00021-47366
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002173428
- Indeks TIM:0001-00021-47368
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-2M
- Indeks producenta:002173901
- Indeks TIM:0001-00021-47370
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-4M
- Indeks producenta:002174405
- Indeks TIM:0001-00021-47372
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002463487
- Indeks TIM:0001-00021-47376
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ULTRA-QUICK
- Indeks producenta:004322001
- Indeks TIM:0001-00021-47378
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe D
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002463495
- Indeks TIM:0001-00021-47380
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002463441
- Indeks TIM:0001-00021-47382
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-D0
- Indeks producenta:002323013
- Indeks TIM:0001-00021-47386
- Kategoria:Gniazda bezpiecznikowe D
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:G8900000
- Indeks TIM:0001-00021-47390
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L8950571
- Indeks TIM:0001-00021-47392
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L8920351
- Indeks TIM:0001-00021-47394
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:G1563006
- Indeks TIM:0001-00021-47398
- Kategoria:Węże świetlne i girlandy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L8390671
- Indeks TIM:0001-00021-47400
- Kategoria:Żarówki halogenowe z odbłyśnikiem
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:S8900381
- Indeks TIM:0001-00021-47404
- Kategoria:Żarówki halogenowe z odbłyśnikiem
Cena: