
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI PolamL8990960
ETI PolamL1331001
ETI PolamG1751013
ETI Polam002921309
ETI Polam004482115
ETI Polam004482064
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:G8530038
- Indeks TIM:0001-00021-50791
- Kategoria:Zaciski przyłączeniowe na szynę
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:H8500079
- Indeks TIM:0001-00021-50793
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L8990960
- Indeks TIM:0001-00021-50795
- Kategoria:Listwy zaciskowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L1331001
- Indeks TIM:0001-00021-50797
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:G1751013
- Indeks TIM:0001-00021-50799
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe D0
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002921309
- Indeks TIM:0001-00021-50800
- Kategoria:Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901162
- Indeks TIM:0001-00021-50801
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901161
- Indeks TIM:0001-00021-50802
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901146
- Indeks TIM:0001-00021-50803
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901185
- Indeks TIM:0001-00021-50804
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901167
- Indeks TIM:0001-00021-50805
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004232107
- Indeks TIM:0001-00021-50806
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004232112
- Indeks TIM:0001-00021-50807
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004232104
- Indeks TIM:0001-00021-50808
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-VV
- Indeks producenta:004232503
- Indeks TIM:0001-00021-50809
- Kategoria:Uziemiające
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:270203107
- Indeks TIM:0001-00021-50811
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:260521101
- Indeks TIM:0001-00021-50825
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:265001107
- Indeks TIM:0001-00021-50827
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:260101105
- Indeks TIM:0001-00021-50831
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICEE
- Indeks producenta:004482107
- Indeks TIM:0001-00021-50835
- Kategoria:Gniazda przemyslowe stałe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICEE
- Indeks producenta:004482115
- Indeks TIM:0001-00021-50837
- Kategoria:Wtyczki przemysłowe stałe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICEE
- Indeks producenta:004482064
- Indeks TIM:0001-00021-50839
- Kategoria:Wtyczki przemysłowe stałe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICEE
- Indeks producenta:004482073
- Indeks TIM:0001-00021-50841
- Kategoria:Wtyczki przemysłowe stałe
Cena: