
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI PolamL8390921
ETI PolamL1996029
ETI PolamG1733009
ETI Polam004697512
ETI Polam004697552
ETI Polam004697502
ETI Polam004697561
ETI Polam004697571
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICAM
- Indeks producenta:004773045
- Indeks TIM:0001-00021-76302
- Kategoria:Przełączniki i łączniki krzywkowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICEE
- Indeks producenta:004482061
- Indeks TIM:0001-00021-76383
- Kategoria:Wtyczki przemysłowe tablicowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICEE
- Indeks producenta:004482066
- Indeks TIM:0001-00021-76385
- Kategoria:Wtyczki przemysłowe tablicowe
Cena:
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L8390921
- Indeks TIM:0001-00021-76405
- Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L1996029
- Indeks TIM:0001-00021-76645
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901346
- Indeks TIM:0001-00021-76751
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901347
- Indeks TIM:0001-00021-76752
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001901334
- Indeks TIM:0001-00021-76767
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICEE
- Indeks producenta:004482058
- Indeks TIM:0001-00021-76889
- Kategoria:Wtyczki przemysłowe tablicowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICEE
- Indeks producenta:004482067
- Indeks TIM:0001-00021-76891
- Kategoria:Wtyczki przemysłowe tablicowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:002921292
- Indeks TIM:0001-00021-76916
- Kategoria:Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:G1733009
- Indeks TIM:0001-00021-76944
- Kategoria:Gniazda bezpiecznikowe D
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004697512
- Indeks TIM:0001-00021-77010
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004697552
- Indeks TIM:0001-00021-77043
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001701453
- Indeks TIM:0001-00021-77468
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004697502
- Indeks TIM:0001-00021-77617
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002462104
- Indeks TIM:0001-00021-77628
- Kategoria:Styki pomocnicze
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISWITCH
- Indeks producenta:004661890
- Indeks TIM:0001-00021-77737
- Kategoria:Rozłączniki i przełączniki
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISWITCH
- Indeks producenta:004661892
- Indeks TIM:0001-00021-77739
- Kategoria:Rozłączniki i przełączniki
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004697561
- Indeks TIM:0001-00021-77742
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIPOWER
- Indeks producenta:004697571
- Indeks TIM:0001-00021-77743
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena: