
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI Polam001102430
ETI Polam004661522
ETI PolamL4941000
ETI Polam001690916
ETI Polam002464067
ETI Polam002912305
ETI Polam004671927
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:001102430
- Indeks TIM:0001-00021-47070
- Kategoria:Złączki jedno i wielobiegunowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONNECT
- Indeks producenta:003903006
- Indeks TIM:0001-00021-47107
- Kategoria:Złączki szynowe i listwy pomiarowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISWITCH
- Indeks producenta:004661522
- Indeks TIM:0001-00021-47151
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETITEC
- Indeks producenta:002440329
- Indeks TIM:0001-00021-47175
- Kategoria:Ograniczniki przepięć
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT P10
- Indeks producenta:001903229
- Indeks TIM:0001-00021-47235
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI EFI6-P2
- Indeks producenta:002061260
- Indeks TIM:0001-00021-47272
- Kategoria:Wyłączniki i bloki różnicowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L4941000
- Indeks TIM:0001-00021-47396
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe listwowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:002921286
- Indeks TIM:0001-00021-47448
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:002921283
- Indeks TIM:0001-00021-47450
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISWITCH
- Indeks producenta:004661804
- Indeks TIM:0001-00021-47660
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISWITCH
- Indeks producenta:004661823
- Indeks TIM:0001-00021-47666
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT 10
- Indeks producenta:002138715
- Indeks TIM:0001-00021-47802
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISIG
- Indeks producenta:004771715
- Indeks TIM:0001-00021-47848
- Kategoria:Lampki sygnalizacyjne, kompletne
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001690916
- Indeks TIM:0001-00021-47869
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI - ETIMAT AKCESORIA
- Indeks producenta:770620105
- Indeks TIM:0001-00021-47887
- Kategoria:Wyzwalacze wzrostowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002462000
- Indeks TIM:0001-00021-47990
- Kategoria:Styczniki mocy AC
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002464067
- Indeks TIM:0001-00021-48000
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI-ETIMAT 6
- Indeks producenta:002161508
- Indeks TIM:0001-00021-48073
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:DIDO
- Indeks producenta:001100412
- Indeks TIM:0001-00021-48148
- Kategoria:Rozdzielnice modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBREAK
- Indeks producenta:004671927
- Indeks TIM:0001-00021-48204
- Kategoria:Wyłączniki mocy
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004648015
- Indeks TIM:0001-00021-48397
- Kategoria:Wyłączniki silnikowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002463481
- Indeks TIM:0001-00021-48505
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena: