
Finder to włoska firma istniejąca od 1954 roku, obecnie działająca w skali globalnej. Rozwiązania dostarczane przez producenta trafiają do budynków mieszkalnych, przestrzeni publicznej i obiektów przemysłowych. Firma oferuje także specjalistyczne produkty dla sektorów o szczególnych wymaganiach, np. transportu morskiego, stref zagrożonych wybuchem czy zakładów przetwórstwa żywności.
Elektrotechnicy wykonujący instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych znajdą w ofercie Finder aparaturę modułową: zegary sterujące, styczniki, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe i inne. Firma oferuje także szeroki wybór przekaźników, m.in.: kontroli napięcia, kontroli faz, czasowe i bezpieczeństwa.
FINDER072.01.15
FINDER38.52.0.024.0060
FINDER39.01.8.230.0060
FINDER40.52.9.110.0000
FINDER41.81.7.024.8240
FINDER40.61.9.005.0000
FINDER78.1D.1.230.2414
FINDER80.21.0.240.0000
FINDER99.02.0.060.59
FINDER22.32.0.024.1320
FINDER32.21.7.048.2000
FINDER22.32.0.230.4320
FINDER22.32.0.024.4440
FINDER22.34.0.230.4320
FINDER40.52.9.006.0000
FINDER77.11.9.024.8250
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.23.8.230.4000
- Indeks TIM:0004-00010-50248
- Kategoria:Przekaźniki instalacyjne
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:072.01.15
- Indeks TIM:0004-00010-50042
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.52.0.024.0060
- Indeks TIM:0004-00010-50410
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:39.01.8.230.0060
- Indeks TIM:0004-00010-50522
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:40.52.9.110.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50712
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:41.81.7.024.8240
- Indeks TIM:0004-00010-50761
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:40.61.9.005.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50729
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.80.0.230.98
- Indeks TIM:0004-00010-51812
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:80.21.0.240.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51558
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:92.03 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51628
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.80.0.024.98
- Indeks TIM:0004-00010-51802
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.0.060.59
- Indeks TIM:0004-00010-51786
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.9.220.99
- Indeks TIM:0004-00010-51797
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:20.23.8.230.4000
- Indeks TIM:0918-411AA-YY205
- Kategoria:Przekaźniki impulsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.32.0.024.1320
- Indeks TIM:0001-00013-12838
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:32.21.7.048.2000
- Indeks TIM:0004-00010-50319
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.32.0.230.4320
- Indeks TIM:0004-00010-50261
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.32.0.024.4440
- Indeks TIM:0004-00010-50258
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.34.0.230.4320
- Indeks TIM:0004-00010-50273
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:40.52.9.006.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50698
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:77.11.9.024.8250
- Indeks TIM:0004-00010-51391
- Kategoria:Przekaźniki półprzewodnikowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:50.12.9.024.4000
- Indeks TIM:0004-00010-51010
- Kategoria:Przekaźniki bezpieczeństwa
Cena: