
Finder to włoska firma istniejąca od 1954 roku, obecnie działająca w skali globalnej. Rozwiązania dostarczane przez producenta trafiają do budynków mieszkalnych, przestrzeni publicznej i obiektów przemysłowych. Firma oferuje także specjalistyczne produkty dla sektorów o szczególnych wymaganiach, np. transportu morskiego, stref zagrożonych wybuchem czy zakładów przetwórstwa żywności.
Elektrotechnicy wykonujący instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych znajdą w ofercie Finder aparaturę modułową: zegary sterujące, styczniki, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe i inne. Firma oferuje także szeroki wybór przekaźników, m.in.: kontroli napięcia, kontroli faz, czasowe i bezpieczeństwa.
FINDER38.61.0.024.0060
FINDER18.41.8.230.0300
FINDER39.81.0.024.0060
FINDER40.52.8.012.0000
FINDER56.34.8.230.0040
FINDER55.34.9.110.0040
FINDER60.13.8.110.0040
FINDER99.02.0.024.09
FINDER86.30.8.240.0000
FINDER8A.04.9.024.8300
FINDER38.51.0.048.0060
FINDER22.32.0.230.4520
FINDER22.32.0.024.4540
FINDER22.32.0.230.4420
FINDER38.91.3.240.9024
FINDER70.11.8.230.2022
FINDER60.13.9.110.0040
FINDER55.34.9.048.0040
FINDER72.01.8.240.0002
FINDER50.12.9.048.1000
FINDER81.01.0.230.0000
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.61.0.024.0060
- Indeks TIM:0004-00010-50423
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:18.41.8.230.0300
- Indeks TIM:0004-00010-50168
- Kategoria:Czujniki ruchu
- Ocena:4/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:39.81.0.024.0060
- Indeks TIM:0004-00010-50625
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:40.52.8.012.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50685
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:56.34.8.230.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51110
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.34.9.110.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51091
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:60.13.8.110.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51234
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.33.8.024.0010
- Indeks TIM:0004-00010-51047
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.0.024.09
- Indeks TIM:0004-00010-51783
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.51.0.024
- Indeks TIM:0004-00010-51648
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:86.30.8.240.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51596
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:8A.04.9.024.8300
- Indeks TIM:0001-00017-15621
- Kategoria:Przekaźniki programowalne
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.51.0.048.0060
- Indeks TIM:0004-00010-50376
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.32.0.230.4520
- Indeks TIM:0004-00010-50265
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.32.0.024.4540
- Indeks TIM:0004-00010-50260
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.32.0.230.4420
- Indeks TIM:0004-00010-50263
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.91.3.240.9024
- Indeks TIM:0004-00010-50503
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:FINDER
- Indeks producenta:70.11.8.230.2022
- Indeks TIM:0004-00010-51344
- Kategoria:Przekaźnik kontroli napięcia
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:60.13.9.110.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51250
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.34.9.048.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51090
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:72.01.8.240.0002
- Indeks TIM:0004-00010-51364
- Kategoria:Przekaźnik kontroli poziomu cieczy
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:50.12.9.048.1000
- Indeks TIM:0004-00010-51012
- Kategoria:Przekaźniki bezpieczeństwa
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:81.01.0.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51564
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena: