
Finder to włoska firma istniejąca od 1954 roku, obecnie działająca w skali globalnej. Rozwiązania dostarczane przez producenta trafiają do budynków mieszkalnych, przestrzeni publicznej i obiektów przemysłowych. Firma oferuje także specjalistyczne produkty dla sektorów o szczególnych wymaganiach, np. transportu morskiego, stref zagrożonych wybuchem czy zakładów przetwórstwa żywności.
Elektrotechnicy wykonujący instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych znajdą w ofercie Finder aparaturę modułową: zegary sterujące, styczniki, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe i inne. Firma oferuje także szeroki wybór przekaźników, m.in.: kontroli napięcia, kontroli faz, czasowe i bezpieczeństwa.
FINDER26.04.8.230.0000
FINDER20.28.8.230.4000
FINDER18.31.8.230.0000
FINDER34.51.7.048.0010
FINDER072.01.06
FINDER18.01.8.230.0000
FINDER13.61.8.230.0000
FINDER1C.51.9.003.0007
FINDER34.81.7.024.7048
FINDER15.81.8.230.0500
FINDER15.91.8.230.0000
FINDER22.34.0.230.4340
FINDER093.63
FINDER38.01.7.024.0050
FINDER13.91.8.230.0000
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:26.04.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50295
- Kategoria:Przekaźniki impulsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:14.71.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50149
- Kategoria:Automaty schodowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:18.31.8.230.0031
- Indeks TIM:0004-00010-50166
- Kategoria:Czujniki ruchu
- Ocena:4/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:20.28.8.230.4000
- Indeks TIM:0004-00010-50232
- Kategoria:Przekaźniki impulsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:18.31.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50165
- Kategoria:Czujniki ruchu
- Ocena:4/5(1 opinia)
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:FINDER
- Indeks producenta:34.51.7.048.0010
- Indeks TIM:0004-00010-50328
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:093.01
- Indeks TIM:0004-00010-50064
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:072.01.06
- Indeks TIM:0004-00010-50041
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:18.01.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50159
- Kategoria:Czujniki ruchu
- Ocena:4/5(1 opinia)
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.24.8.230.4000
- Indeks TIM:0004-00010-50253
- Kategoria:Przekaźniki instalacyjne
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:13.61.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50143
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:12.22.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50124
- Kategoria:Zegary sterujące analogowe i cyfrowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:34.81.7.024.7048
- Indeks TIM:0004-00010-50337
- Kategoria:Przekaźniki półprzewodnikowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:15.81.8.230.0500
- Indeks TIM:0004-00010-50157
- Kategoria:Przekaźniki impulsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:15.91.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50158
- Kategoria:Przekaźniki impulsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.34.0.230.4340
- Indeks TIM:0004-00010-50274
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:095.52
- Indeks TIM:0004-00010-50094
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:20.22.8.110.4000
- Indeks TIM:0004-00010-50215
- Kategoria:Przekaźniki impulsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:093.63
- Indeks TIM:0004-00010-50074
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:095.51
- Indeks TIM:0004-00010-50093
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.01.7.024.0050
- Indeks TIM:0004-00010-50352
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:090.00.2
- Indeks TIM:0004-00010-50058
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:13.91.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50147
- Kategoria:Przekaźniki impulsowe
Cena: