
Finder to włoska firma istniejąca od 1954 roku, obecnie działająca w skali globalnej. Rozwiązania dostarczane przez producenta trafiają do budynków mieszkalnych, przestrzeni publicznej i obiektów przemysłowych. Firma oferuje także specjalistyczne produkty dla sektorów o szczególnych wymaganiach, np. transportu morskiego, stref zagrożonych wybuchem czy zakładów przetwórstwa żywności.
Elektrotechnicy wykonujący instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych znajdą w ofercie Finder aparaturę modułową: zegary sterujące, styczniki, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe i inne. Firma oferuje także szeroki wybór przekaźników, m.in.: kontroli napięcia, kontroli faz, czasowe i bezpieczeństwa.
FINDER70.41.8.400.2030
FINDER7F.02.0.000.4000
FINDER7F.02.0.000.3000
FINDER99.02.0.024.98
FINDER34.51.7.012.0010
FINDER55.32.9.024.0040
FINDER38.61.7.024.0050
FINDER38.51.7.012.0050
FINDER55.34.9.024.0094
FINDER22.32.0.024.4320
FINDER39.11.0.024.0060
FINDER48.12.9.024.5007SMA
FINDER70.92.0.024.0002
FINDER12.81.8.230.0000
FINDER22.32.0.024.4340
FINDER38.81.7.024.9024
FINDER48.52.8.230.0060SPA
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.0.024.59
- Indeks TIM:0004-00010-51784
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:95.85.3 SPA
- Indeks TIM:0004-00010-51739
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.0.230.98
- Indeks TIM:0918-651AA-YY045
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:40.52.7.024.0000
- Indeks TIM:0002-00000-80987
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:70.41.8.400.2030
- Indeks TIM:0004-00010-51346
- Kategoria:Przekaźnik kontroli napięcia
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7F.02.0.000.4000
- Indeks TIM:0001-00014-14195
- Kategoria:Filtry i kratki do wentylatora
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7F.02.0.000.3000
- Indeks TIM:0001-00013-05758
- Kategoria:Filtry i kratki do wentylatora
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.0.024.98
- Indeks TIM:0002-00000-86200
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:34.51.7.012.0010
- Indeks TIM:0002-00002-06758
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.32.9.024.0040
- Indeks TIM:0001-00010-44546
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.61.7.024.0050
- Indeks TIM:0004-00010-50450
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.0.230.59
- Indeks TIM:0004-00010-51789
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.51.7.012.0050
- Indeks TIM:0004-00010-50397
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.34.9.024.0094
- Indeks TIM:0004-00010-51086
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.32.0.024.4320
- Indeks TIM:0004-00010-50255
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7F.20.8.230.1020
- Indeks TIM:0004-00013-33866
- Kategoria:Wentylatory
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:39.11.0.024.0060
- Indeks TIM:0002-00001-98564
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:94.84.2 SPA
- Indeks TIM:0004-00010-51723
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:48.12.9.024.5007SMA
- Indeks TIM:0001-00013-30851
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:70.92.0.024.0002
- Indeks TIM:0001-00018-08648
- Kategoria:Przekaźnik kontroli temperatury silnika
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:12.81.8.230.0000
- Indeks TIM:0001-00000-61337
- Kategoria:Zegary sterujące analogowe i cyfrowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.32.0.024.4340
- Indeks TIM:0004-00010-50256
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.81.7.024.9024
- Indeks TIM:0004-00010-50487
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:48.52.8.230.0060SPA
- Indeks TIM:0918-417AA-YY234
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena: