
Finder to włoska firma istniejąca od 1954 roku, obecnie działająca w skali globalnej. Rozwiązania dostarczane przez producenta trafiają do budynków mieszkalnych, przestrzeni publicznej i obiektów przemysłowych. Firma oferuje także specjalistyczne produkty dla sektorów o szczególnych wymaganiach, np. transportu morskiego, stref zagrożonych wybuchem czy zakładów przetwórstwa żywności.
Elektrotechnicy wykonujący instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych znajdą w ofercie Finder aparaturę modułową: zegary sterujące, styczniki, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe i inne. Firma oferuje także szeroki wybór przekaźników, m.in.: kontroli napięcia, kontroli faz, czasowe i bezpieczeństwa.
FINDER94.64 SMA
Ogranicznik przepięć Typ T2 20kA 1,2/1,5kV 230V AC, 3xwarystor+iskiernik (L‑N/N‑PE) 7P.24.8.275.1020
FINDER7P.24.8.275.1020
FINDER7P.21.8.275.0020
FINDER90.20 SMA
FINDER80.41.0.240.0000T
FINDER7P.09.1.255.0100
FINDER93.02.8.230
FINDER94.24 SMA
FINDER93.65.0.125
FINDER85.02.0.125.0000
FINDER93.65.8.230
FINDER93.67.8.230
FINDER99.01.0.024.50
FINDER90.83.3
FINDER85.03.0.024.0000
FINDER90.82.3
FINDER93.65.7.024
FINDER7P.23.8.275.1020
FINDER7P.14.8.275.1012
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:94.64 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51718
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:90.15.1
- Indeks TIM:0004-00010-51620
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
Ogranicznik przepięć Typ T2 20kA 1,2/1,5kV 230V AC, 3xwarystor+iskiernik (L‑N/N‑PE) 7P.24.8.275.1020
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7P.24.8.275.1020
- Indeks TIM:0004-00010-51535
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T2
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7P.21.8.275.0020
- Indeks TIM:0004-00010-51521
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T2
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:90.20 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51621
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:80.41.0.240.0000T
- Indeks TIM:0004-00010-51559
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7P.09.1.255.0100
- Indeks TIM:0004-00010-51504
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T1
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.01.0.060.98
- Indeks TIM:0004-00010-51764
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.80.9.024.90
- Indeks TIM:0004-00010-51815
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.02.8.230
- Indeks TIM:0004-00010-51645
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:94.24 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51711
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.65.0.125
- Indeks TIM:0004-00010-51686
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:85.02.0.125.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51582
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.65.8.230
- Indeks TIM:0004-00010-51688
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.67.8.230
- Indeks TIM:0004-00010-51701
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.2.000.00.
- Indeks TIM:0004-00010-51790
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.01.0.024.50
- Indeks TIM:0004-00010-51757
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:90.83.3
- Indeks TIM:0004-00010-51627
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:85.03.0.024.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51584
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:90.82.3
- Indeks TIM:0004-00010-51626
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.65.7.024
- Indeks TIM:0004-00010-51687
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7P.23.8.275.1020
- Indeks TIM:0004-00010-51526
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T2
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:92.13 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51629
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7P.14.8.275.1012
- Indeks TIM:0004-00010-51509
- Kategoria:Ogranicznik przepięć klasy T1+T2
Cena: