
Finder to włoska firma istniejąca od 1954 roku, obecnie działająca w skali globalnej. Rozwiązania dostarczane przez producenta trafiają do budynków mieszkalnych, przestrzeni publicznej i obiektów przemysłowych. Firma oferuje także specjalistyczne produkty dla sektorów o szczególnych wymaganiach, np. transportu morskiego, stref zagrożonych wybuchem czy zakładów przetwórstwa żywności.
Elektrotechnicy wykonujący instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych znajdą w ofercie Finder aparaturę modułową: zegary sterujące, styczniki, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe i inne. Firma oferuje także szeroki wybór przekaźników, m.in.: kontroli napięcia, kontroli faz, czasowe i bezpieczeństwa.
FINDER7S.36.9.024.5420
FINDER55.33.8.230.0010
FINDER34.51.7.060.0010
FINDER34.51.7.024.5010
FINDER55.34.8.230.5040
FINDER55.34.9.024.5040
FINDER88.02.0.230.0002
FINDER93.01.0.240
FINDER40.51.8.230.0000
FINDER40.51.9.024.0000
FINDER55.34.9.220.0040
FINDER4C.02.8.230.0060SPA
FINDER46.61.9.012.0040
FINDER55.34.8.024.0054
FINDER60.13.8.230.0040
FINDER39.01.0.024.0060
FINDER95.65 SMA
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7T.51.0.230.4360
- Indeks TIM:0004-00013-33875
- Kategoria:Higrostaty
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7S.36.9.024.5420
- Indeks TIM:0001-00015-62434
- Kategoria:Przekaźniki bezpieczeństwa
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.33.8.230.0010
- Indeks TIM:0002-00000-86203
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:34.51.7.060.0010
- Indeks TIM:0002-00001-08408
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.01.0.024
- Indeks TIM:0002-00001-41775
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.22.9.024.4000
- Indeks TIM:0004-00010-50244
- Kategoria:Przekaźniki instalacyjne
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:093.16
- Indeks TIM:0004-00010-50067
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:34.51.7.024.5010
- Indeks TIM:0004-00010-50327
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.34.8.230.5040
- Indeks TIM:0004-00010-51076
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.34.9.024.5040
- Indeks TIM:0004-00010-51088
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:88.02.0.230.0002
- Indeks TIM:0004-00010-51607
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.01.0.240
- Indeks TIM:0004-00010-51633
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:40.51.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50665
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:40.51.9.024.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50669
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.34.9.220.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51094
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:48.P5.7.024.0050SPA
- Indeks TIM:0004-00013-33943
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7U.00.8.230.0002
- Indeks TIM:0001-00021-97438
- Kategoria:Gniazda modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:4C.02.8.230.0060SPA
- Indeks TIM:0001-00000-60887
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:46.61.9.012.0040
- Indeks TIM:0001-00010-33523
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.34.8.024.0054
- Indeks TIM:0002-00001-66563
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:60.13.8.230.0040
- Indeks TIM:0002-00001-20751
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:093.16.0
- Indeks TIM:0004-00010-50068
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:39.01.0.024.0060
- Indeks TIM:0004-00010-50520
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:95.65 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51735
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena: