
Finder to włoska firma istniejąca od 1954 roku, obecnie działająca w skali globalnej. Rozwiązania dostarczane przez producenta trafiają do budynków mieszkalnych, przestrzeni publicznej i obiektów przemysłowych. Firma oferuje także specjalistyczne produkty dla sektorów o szczególnych wymaganiach, np. transportu morskiego, stref zagrożonych wybuchem czy zakładów przetwórstwa żywności.
Elektrotechnicy wykonujący instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych znajdą w ofercie Finder aparaturę modułową: zegary sterujące, styczniki, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe i inne. Firma oferuje także szeroki wybór przekaźników, m.in.: kontroli napięcia, kontroli faz, czasowe i bezpieczeństwa.
FINDER56.32.8.230.0040
FINDER70.62.8.400.0000
FINDER99.80.9.024.99
FINDER83.01.0.240.0000
FINDER40.51.8.024.0000
FINDER86.30.0.024.0000
FINDER90.21 SMA
FINDER22.34.0.024.4320
FINDER55.34.9.024.0090
FINDER7S.43.9.024.0211
FINDER9D.01.5.250.0111
FINDER9D.01.5.400.0111
FINDER095.71
FINDER62.83.8.400.4600
FINDER56.34.9.024.0040
FINDER93.02.7.024
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:56.32.8.230.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51098
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:70.62.8.400.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51348
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:94.02 SPA
- Indeks TIM:0004-00010-51704
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.80.9.024.99
- Indeks TIM:0004-00010-51816
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:83.01.0.240.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51572
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:40.51.8.024.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50660
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:86.30.0.024.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51593
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:90.21 SMA
- Indeks TIM:0918-411AA-YY025
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:22.34.0.024.4320
- Indeks TIM:0004-00010-50267
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.34.9.024.0090
- Indeks TIM:0004-00010-51085
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7F.20.8.230.4400
- Indeks TIM:0001-00015-02952
- Kategoria:Wentylatory
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:7S.43.9.024.0211
- Indeks TIM:0001-00015-62423
- Kategoria:Przekaźniki bezpieczeństwa
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:48.P6.8.024.0060SPA
- Indeks TIM:0004-00013-33945
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:9D.01.5.250.0111
- Indeks TIM:0001-00017-00554
- Kategoria:Bloki rozdzielcze
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:9D.01.5.400.0111
- Indeks TIM:0001-00017-00555
- Kategoria:Bloki rozdzielcze
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.33.9.024.0010
- Indeks TIM:0002-00000-86194
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:12.51.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50127
- Kategoria:Zegary sterujące analogowe i cyfrowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:095.71
- Indeks TIM:0004-00010-50095
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:62.83.8.400.4600
- Indeks TIM:0004-00010-51306
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:56.34.9.024.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51116
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:90.03 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51612
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.02.7.024
- Indeks TIM:0004-00010-51643
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.8.230.07
- Indeks TIM:0004-00010-51792
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.3.000.00
- Indeks TIM:0004-00010-51791
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena: