
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKAATA125039010
HAGER POLSKAATA123059010
HAGER POLSKASL2005589010
HAGER POLSKAATA125049010
HAGER POLSKAATA163039010
HAGER POLSKA14098989
HAGER POLSKA11988989
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:LFF400949010
- Indeks TIM:0004-00012-20392
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:ATA125039010
- Indeks TIM:0004-00012-19840
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:LFF6009009010
- Indeks TIM:0004-00012-20426
- Kategoria:Kanały instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:ATA123059010
- Indeks TIM:0004-00012-19827
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:LFF71U0909010
- Indeks TIM:0004-00012-20458
- Kategoria:Ramki osprzętowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:M61817035
- Indeks TIM:0004-00012-20693
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:M55239010
- Indeks TIM:0004-00012-20559
- Kategoria:Zakończenia kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:SL2005589010
- Indeks TIM:0004-00012-19618
- Kategoria:Łączniki i rozgałęźniki kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:SL20080229010
- Indeks TIM:0002-00001-21393
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:LFH6011009010
- Indeks TIM:0004-00012-20474
- Kategoria:Kanały instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:ATA125049010
- Indeks TIM:0004-00012-19842
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:ATA630599010
- Indeks TIM:0004-00012-19887
- Kategoria:Puszki i nośniki osprzętu
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:SL2008039010
- Indeks TIM:0004-00012-19667
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:ATA163039010
- Indeks TIM:0004-00012-19854
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:ATA163069010
- Indeks TIM:0002-00000-80645
- Kategoria:Zakończenia kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:M55329010
- Indeks TIM:0004-00012-20575
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:L27789010
- Indeks TIM:0004-00012-20273
- Kategoria:Łączniki i rozgałęźniki kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:ATA806099010
- Indeks TIM:0004-00012-19892
- Kategoria:Puszki i nośniki osprzętu
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:BRS652105D9010
- Indeks TIM:0004-00012-19531
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:14098989
- Indeks TIM:0004-00012-10613
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1
- Indeks producenta:10428982
- Indeks TIM:0004-00012-38003
- Kategoria:Puszki natynkowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1
- Indeks producenta:10158989
- Indeks TIM:0004-00012-37841
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1/B.3/B.7
- Indeks producenta:11988989
- Indeks TIM:0004-00012-10475
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:S.1
- Indeks producenta:10418982
- Indeks TIM:0004-00012-38000
- Kategoria:Puszki natynkowe
Cena: