
HELUKABEL jest producentem kabli, przewodów i osprzętu elektrycznego: końcówek kablowych, szyn do szaf rozdzielczych oraz innych systemów mocowań. Firma działa od 40 lat, a w Polsce jest obecna od 1999 roku. Część oferty HELUKABEL stanowi marka KABELMAT – oferuje ona systemy przewijania, pomiaru oraz przechowywania kabli i przewodów. Produkty HELUKABEL mają zastosowanie w budynkach mieszkalnych lub biurowych, a także w przemyśle. Część asortymentu jest przystosowana do wykorzystania w trudnych warunkach – to kable bezhalogenowe czy ciepłoodporne. W swojej ofercie firma ma również kable telekomunikacyjne, energetyczne, sterownicze do przesyłu danych oraz światłowodowe.
HELUKABEL18191096
HELUKABEL18049448-100
HELUKABEL18191067
HELUKABEL18191072
HELUKABEL18191083
HELUKABEL18191175
Przewód zasilający POWER 1000‑YFR‑OS 3G1,5 ekranowany uniepalniony czarny 0,6/1kV 18191185 /bębnowy/
HELUKABEL18191185
HELUKABEL18048402
HELUKABEL11008651
HELUKABEL11008673
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:18052128
- Indeks TIM:0001-00019-23509
- Kategoria:Przewody do transmisji danych
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:POWER 1000-YFR
- Indeks producenta:18191096
- Indeks TIM:0001-00019-23796
- Kategoria:Kable sygnalizacyjne i sterownicze
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:18049448-100
- Indeks TIM:0001-00019-33533
- Kategoria:Instalacyjne
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:POWER 1000-YFR
- Indeks producenta:18191067
- Indeks TIM:0001-00019-36868
- Kategoria:Kable sygnalizacyjne i sterownicze
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:18191072
- Indeks TIM:0001-00019-36872
- Kategoria:Kable sygnalizacyjne i sterownicze
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:18191083
- Indeks TIM:0001-00019-36881
- Kategoria:Kable sygnalizacyjne i sterownicze
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:POWER 1000-YFR
- Indeks producenta:18191175
- Indeks TIM:0001-00019-74191
- Kategoria:Kable sygnalizacyjne i sterownicze
Cena:
Przewód zasilający POWER 1000‑YFR‑OS 3G1,5 ekranowany uniepalniony czarny 0,6/1kV 18191185 /bębnowy/
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:POWER 1000-YFR
- Indeks producenta:18191185
- Indeks TIM:0001-00019-70386
- Kategoria:Kable sygnalizacyjne i sterownicze
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:18191448
- Indeks TIM:0001-00020-08205
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:18191524
- Indeks TIM:0001-00020-69552
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:18191525
- Indeks TIM:0001-00020-69553
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:18191519
- Indeks TIM:0001-00020-69547
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:18048402
- Indeks TIM:0001-00020-79372
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:HELUTOP HT-MS
- Indeks producenta:90752
- Indeks TIM:0001-00010-66984
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:KMK-PA
- Indeks producenta:94264
- Indeks TIM:0001-00010-07066
- Kategoria:Nakrętki do dławnic kablowych
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:KMK-PA
- Indeks producenta:97818
- Indeks TIM:0001-00010-86368
- Kategoria:Nakrętki do dławnic kablowych
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:H05V-K
- Indeks producenta:29090
- Indeks TIM:0001-00010-94489
- Kategoria:Jednożyłowe
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:H07V-K
- Indeks producenta:29166
- Indeks TIM:0001-00010-94584
- Kategoria:Instalacyjne
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:HELUTOP MS-EP4
- Indeks producenta:905183
- Indeks TIM:0002-00000-88401
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:11008651
- Indeks TIM:0001-00017-14593
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:HELUTOP HT
- Indeks producenta:93912
- Indeks TIM:0004-00010-53813
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:KMK-PA
- Indeks producenta:94266
- Indeks TIM:0004-00010-53830
- Kategoria:Nakrętki do dławnic kablowych
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Indeks producenta:11008673
- Indeks TIM:0001-00014-83594
Cena:
- Producent:HELUKABEL
- Seria produktu:SIHF
- Indeks producenta:23001
- Indeks TIM:0001-00001-23476
- Kategoria:Ciepłoodporne
Cena: