
Firma Lapp Kabel jest jednym z głównych dostawców przewodów, kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W roku 1999 Zarząd firmy U.I. LAPP w Niemczech dostrzegł potrzebę dostosowania poziomu obsługi polskich klientów do standardów obowiązujących w firmie LAPP na całym świecie. W efekcie zapadła decyzja o utworzeniu w Polsce samodzielnej placówki ze 100% kapitałem firmy LAPP. W ten sposób w maju 2000 roku rozpoczęła działalność firma LAPP KABEL Sp. z o.o.
LAPP KABEL7027070
LAPP KABEL52106980
LAPP KABEL52106970
LAPP KABEL52104920
LAPP KABEL52107000
LAPP KABEL53102070
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:AHI
- Indeks producenta:61801850
- Indeks TIM:0002-00001-98796
- Kategoria:Końcówki tulejkowe
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:FD CLASSIC 810
- Indeks producenta:0026126
- Indeks TIM:0002-00000-90647
- Kategoria:Do ciągłego ruchu
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:FD CLASSIC 810
- Indeks producenta:0026119
- Indeks TIM:0002-00000-77755
- Kategoria:Do ciągłego ruchu
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:FD CLASSIC 810
- Indeks producenta:0026184
- Indeks TIM:0002-00001-44749
- Kategoria:Do ciągłego ruchu
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:FD CLASSIC 810
- Indeks producenta:0026104
- Indeks TIM:0002-00000-76429
- Kategoria:Do ciągłego ruchu
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:FD CLASSIC 810
- Indeks producenta:0026134
- Indeks TIM:1125-122AA-LC395
- Kategoria:Do ciągłego ruchu
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:H07RN-F
- Indeks producenta:1600161
- Indeks TIM:0002-00000-87353
- Kategoria:Giętkie w izolacji gumowej
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:H07RN-F
- Indeks producenta:16001283
- Indeks TIM:0002-00000-73059
- Kategoria:Giętkie w izolacji gumowej
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:CLASSIC 110 CY
- Indeks producenta:1135030
- Indeks TIM:0001-00010-77024
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:TRUCK 170
- Indeks producenta:7027070
- Indeks TIM:0002-00000-98826
- Kategoria:Samochodowe (przyczepowe)
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SKINDICHT MR
- Indeks producenta:52003760
- Indeks TIM:0002-00001-67984
- Kategoria:Pierścień rozszerzający/redukcyjny
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SKINDICHT MR
- Indeks producenta:52003750
- Indeks TIM:0001-00010-81809
- Kategoria:Pierścień rozszerzający/redukcyjny
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:EPIC H-D
- Indeks producenta:11282300
- Indeks TIM:0002-00002-02348
- Kategoria:Wkłady stykowe złącz przemysłowych
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:MULTI-STANDARD SC
- Indeks producenta:4160603
- Indeks TIM:0002-00001-97818
- Kategoria:Instalacyjne
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:MULTI-STANDARD SC 2.
- Indeks producenta:4160503
- Indeks TIM:0002-00000-87407
- Kategoria:Instalacyjne
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SKINTOP MS-M ATEX
- Indeks producenta:53112779
- Indeks TIM:0001-00011-54197
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SKINDICHT SHVE-M
- Indeks producenta:52106980
- Indeks TIM:0001-00001-61150
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SKINDICHT SHVE-M
- Indeks producenta:52106970
- Indeks TIM:0001-00001-61149
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SKINDICHT SVRN-M
- Indeks producenta:52104920
- Indeks TIM:0001-00001-61028
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SKINDICHT SHVE-M
- Indeks producenta:52107000
- Indeks TIM:0001-00001-61152
- Kategoria:Dławnice kablowe
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SKINDICHT O-RING PER
- Indeks producenta:53102070
- Indeks TIM:0001-00001-61245
- Kategoria:Uszczelki
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SKINTOP DV
- Indeks producenta:53800579
- Indeks TIM:0001-00001-61338
- Kategoria:Zaślepki do otworów
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:SILVYN SSV-M
- Indeks producenta:52002839
- Indeks TIM:0001-00001-60600
- Kategoria:Dodatkowe akcesoria
Cena:
- Producent:LAPP KABEL
- Seria produktu:H07Z-K
- Indeks producenta:4726041
- Indeks TIM:0002-00001-73754
- Kategoria:Ciepłoodporne
Cena: