
Philips Lighting – sektor oświetlenia firmy Philips – zajmuje czołową pozycję w Polsce i na świecie w dostarczaniu rozwiązań oświetleniowych do biur, magazynów, zakładów produkcyjnych, szkół oraz szpitali, jak również galerii handlowych, sklepów, obiektów kulturalnych, hoteli. Dodatkowo Philips dostarcza oświetlenie zewnętrzne dla budynków, ulic, obiektów sportowych oraz upiększa miasta światłem.
Ważnym aspektem w zakresie oświetlenia jest redukcja zużycia energii, która przekłada się na ograniczanie szkodliwej emisji dwutlenku węgla. Philips zapewnia zaawansowane rozwiązania energooszczędne dla wszystkich segmentów oświetlenia: architektonicznego, biurowego, przemysłowego, a także sklepowego, hotelowego i drogowego. Philips Lighting jest również liderem w opracowywaniu rozwiązań, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju technologii LED oraz OLED w oświetleniu. Naszym celem jest poszukiwanie rozwiązań energooszczędnych, bardziej wydajnych i zaprojektowanych w duchu zrównoważonego rozwoju. Naszą ambicją jest, by innowacje Philips znajdowały zastosowanie przy tworzeniu fascynujących iluminacji architektonicznych, w oświetleniu wnętrz oraz wszędzie tam, gdzie światło pomaga budować emocje i kreować odpowiedni nastrój.
PHILIPS LIGHTING911401663503
PHILIPS LIGHTING871150018207415
PHILIPS LIGHTING915005309101
PHILIPS LIGHTING911401735772
PHILIPS LIGHTING910770234490
PHILIPS LIGHTING910925868341
PHILIPS LIGHTING911401874084
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:911401663503
- Indeks TIM:0001-00012-45280
- Kategoria:Inne
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:871150018207415
- Indeks TIM:0001-00018-49947
- Kategoria:Lampy sodowe
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929003154002
- Indeks TIM:0001-00017-06761
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929002998002
- Indeks TIM:0001-00017-06807
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:915004498701
- Indeks TIM:0001-00018-51148
- Kategoria:Oprawy najazdowe i gruntowe
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:915005309101
- Indeks TIM:0001-00018-51149
- Kategoria:Oprawy elewacyjne
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:8711500494368
- Indeks TIM:0001-00018-49958
- Kategoria:Żarówki halogenowe bez odbłyśnika
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:46702600
- Indeks TIM:0001-00018-68538
- Kategoria:Inne
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:911401735772
- Indeks TIM:0001-00018-76136
- Kategoria:Oprawy hermetyczne
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:910770234490
- Indeks TIM:0001-00018-83409
- Kategoria:Oprawy uliczne
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929003250832
- Indeks TIM:0001-00018-90559
- Kategoria:Oprawy downlight
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929002306862
- Indeks TIM:0001-00018-92538
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:911401820385
- Indeks TIM:0001-00018-94617
- Kategoria:Panele LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929003014182
- Indeks TIM:0001-00018-95789
- Kategoria:Żarówki LED E14
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929003691502
- Indeks TIM:0001-00018-95785
- Kategoria:Inne
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929003014382
- Indeks TIM:0001-00018-95787
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929001485580
- Indeks TIM:0001-00015-93314
- Kategoria:Inne
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929003044402
- Indeks TIM:0001-00016-95907
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:910925868341
- Indeks TIM:0001-00018-38165
- Kategoria:Inne
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:910925868350
- Indeks TIM:0001-00018-38177
- Kategoria:Inne
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:911401874084
- Indeks TIM:0001-00019-07042
- Kategoria:Oprawy hermetyczne
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:910502558518
- Indeks TIM:0001-00012-50315
- Kategoria:Szynoprzewody oświetleniowe
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:910930013318
- Indeks TIM:0001-00013-02263
- Kategoria:Szynoprzewody oświetleniowe
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:910925867562
- Indeks TIM:0001-00014-24321
- Kategoria:Wyposażenie dodatkowe do opraw
Cena: