
PREMA SA to wiodący dystrybutor asortymentu utrzymania ruchu dla przemysłu na polskim rynku, oferujący szeroki zakres produktów od łożysk, pasów, łańcuchów, po narzędzia warsztatowe i chemię przemysłową. Firma działa w oparciu o metodę Just-in-Time, zapewniając optymalne zarządzanie gospodarką magazynową i natychmiastową realizację potrzeb klienta. Współpracując z renomowanymi dostawcami, PREMA SA świadczy doradztwo techniczne i serwis w wielu branżach, w tym w wydobyciu, motoryzacji i przetwórstwie spożywczym.
PREMA19.016K.21.0450
PREMA60.0111.3814
PREMA84.0050.04.1412
PREMA84.0050.01.0506
PREMA50.1502.1212.40
PREMA60.0111.1238
PREMA84.0050.04.3806
- Producent:PREMA
- Indeks producenta:19.016K.21.0450
- Indeks TIM:0002-00002-19946
Cena:
- Producent:PREMA
- Indeks producenta:60.0111.3814
- Indeks TIM:0002-00002-18578
- Kategoria:Armatura gwintowana
Cena:
- Producent:PREMA
- Indeks producenta:84.0050.04.1412
- Indeks TIM:0001-00010-11177
- Kategoria:Złączki wtykowe
Cena:
- Producent:PREMA
- Indeks producenta:84.0050.01.0506
- Indeks TIM:0002-00002-19948
- Kategoria:Złączki wtykowe
Cena:
- Producent:PREMA
- Indeks producenta:80.5003.38
- Indeks TIM:0002-00002-18582
- Kategoria:Zawory kulowe
Cena:
- Producent:PREMA
- Seria produktu:50.1201.
- Indeks producenta:50.1201.1212.05
- Indeks TIM:0001-00001-68118
- Kategoria:Filtry i filtroreduktory
Cena:
- Producent:PREMA
- Seria produktu:PSP
- Indeks producenta:50.1502.1212.40
- Indeks TIM:0001-00001-68130
- Kategoria:Bloki przygotowania powietrza (FRL)
Cena:
- Producent:PREMA
- Seria produktu:D
- Indeks producenta:11.130F.0040
- Indeks TIM:0001-00001-88397
- Kategoria:Siłowniki tłoczyskowe
Cena:
- Producent:PREMA
- Indeks producenta:60.0111.1238
- Indeks TIM:0002-00002-18579
- Kategoria:Armatura gwintowana
Cena:
- Producent:PREMA
- Indeks producenta:84.0050.04.3806
- Indeks TIM:0001-00010-16671
- Kategoria:Złączki wtykowe
Cena: