
V-Tac Shelly to seria produktów przydatnych w projektowaniu systemów w inteligentnym domu. Urządzenia, czujniki i sterowniki smart home pozwalają zadbać o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców, a także zapewniają większą energooszczędność. Najpopularniejsze produkty V-Tac Shelly to czujniki: ruchu, temperatury, dymu, działające bezprzewodowo dzięki połączeniu Bluetooth, inteligentne gniazda i łączniki, systemy alarmowe, a także elementy do zarządzania systemem: sterowniki włącz/wyłącz i oświetlenia.
V-TAC / SHELLY3800235261859
V-TAC / SHELLY3800238072612
V-TAC / SHELLY3800238073138
V-TAC / SHELLY3800238070786
V-TAC / SHELLY3800235261903
V-TAC / SHELLY3800238070526
V-TAC / SHELLY3800235268162
V-TAC / SHELLY85365080
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235261859
- Indeks TIM:0001-00022-18252
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800238072179
- Indeks TIM:0001-00022-18256
- Kategoria:Piloty
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800238072612
- Indeks TIM:0001-00022-18257
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800238073138
- Indeks TIM:0001-00022-18258
- Kategoria:Czujniki temperatury
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800238072131
- Indeks TIM:0001-00022-18268
- Kategoria:Czujniki zalania
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800238070908
- Indeks TIM:0001-00022-18286
- Kategoria:Akcesoria do sterowników
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800238070670
- Indeks TIM:0001-00022-18290
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800238070786
- Indeks TIM:0001-00022-18303
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235261828
- Indeks TIM:0001-00022-18309
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235261781
- Indeks TIM:0001-00022-18318
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235265635
- Indeks TIM:0001-00022-18324
- Kategoria:Sterowanie oświetleniem
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235261903
- Indeks TIM:0001-00022-18328
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800238070526
- Indeks TIM:0001-00022-18330
- Kategoria:Sterowanie oświetleniem
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235265710
- Indeks TIM:0001-00022-18340
- Kategoria:Akcesoria do sterowników
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235268162
- Indeks TIM:0001-00022-18343
- Kategoria:Sterowanie oświetleniem
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235265673
- Indeks TIM:0001-00018-73371
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235265666
- Indeks TIM:0001-00018-73372
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235265079
- Indeks TIM:0001-00018-73376
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235265000
- Indeks TIM:0001-00018-73373
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235265031
- Indeks TIM:0001-00018-73375
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235262184
- Indeks TIM:0001-00018-73359
- Kategoria:Sterowanie oświetleniem
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:85365080
- Indeks TIM:0001-00018-73357
- Kategoria:Sterowanie oświetleniem
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235262207
- Indeks TIM:0001-00018-75598
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena:
- Producent:V-TAC / SHELLY
- Indeks producenta:3800235262214
- Indeks TIM:0001-00018-75599
- Kategoria:Sterowanie włącz/wyłącz
Cena: