
Wera Werk to niemiecki producent narzędzi ręcznych z bogatą ofertą liczącą ponad 3000 produktów. Wszystkie wyroby tej firmy powstają we własnym zakładzie produkcyjnym w Niemczech. W swojej działalności Wera Werk skupia się na dwóch kwestiach: tworzeniu innowacyjnych, ułatwiających majsterkowanie narzędzi wkrętakowych oraz na zapewnianiu jak najwyższej jakości obsługi klienta. Przykładem nieszablonowych rozwiązań stosowanych przez firmę są m.in. grzechotka Zyklop i klucz płaski Joker, umożliwiające wygodne przykręcanie w trudno dostępnych miejscach.
WERA5049050001
WERA05051045001
WERA05004170001
WERA05022089001
WERA5006530001
WERA5006513001
WERA5006509001
WERA5006521001
WERA5006520001
WERA05136056001
WERA05003474001
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5049050001
- Indeks TIM:0001-00022-21629
- Kategoria:Koronki i otwornice
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020354001
- Indeks TIM:0001-00022-21418
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:50203800001
- Indeks TIM:0001-00022-21430
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5051531001
- Indeks TIM:0001-00022-21431
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5005581001
- Indeks TIM:0001-00022-21666
- Kategoria:Klucze nasadowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5005591001
- Indeks TIM:0001-00022-21496
- Kategoria:Klucze nasadowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05004170001
- Indeks TIM:P000-00000-15649
- Kategoria:Zestawy narzędzi
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05022089001
- Indeks TIM:P000-00000-14087
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020066001
- Indeks TIM:P000-00000-09463
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020069001
- Indeks TIM:P000-00000-09466
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020073001
- Indeks TIM:P000-00000-09470
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05073290001
- Indeks TIM:P000-00000-09476
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena: