
Wera Werk to niemiecki producent narzędzi ręcznych z bogatą ofertą liczącą ponad 3000 produktów. Wszystkie wyroby tej firmy powstają we własnym zakładzie produkcyjnym w Niemczech. W swojej działalności Wera Werk skupia się na dwóch kwestiach: tworzeniu innowacyjnych, ułatwiających majsterkowanie narzędzi wkrętakowych oraz na zapewnianiu jak najwyższej jakości obsługi klienta. Przykładem nieszablonowych rozwiązań stosowanych przez firmę są m.in. grzechotka Zyklop i klucz płaski Joker, umożliwiające wygodne przykręcanie w trudno dostępnych miejscach.
WERA05100000001
WERA05074739001
WERA05051530001
WERA05133163001
WERA05022210001
WERA5075621001
WERA5003692001
- Producent:WERA
- Seria produktu:KRAFTFORM VDE
- Indeks producenta:05006152001
- Indeks TIM:0001-00020-73615
- Kategoria:Wkrętaki
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:KRAFTFORM VDE
- Indeks producenta:05006162001
- Indeks TIM:0001-00020-73617
- Kategoria:Wkrętaki
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05074739001
- Indeks TIM:0001-00020-73634
- Kategoria:Zestawy narzędzi
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:L-KEYS 967
- Indeks producenta:05024460001
- Indeks TIM:0001-00020-73643
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:BIT-CHECK
- Indeks producenta:05056440001
- Indeks TIM:0001-00020-73656
- Kategoria:Końcówki wkrętakowe, bity
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05059629001
- Indeks TIM:0001-00020-74633
- Kategoria:Końcówki wkrętakowe, bity
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05059450001
- Indeks TIM:0001-00020-74668
- Kategoria:Końcówki wkrętakowe, bity
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:JOKER 6007
- Indeks producenta:05020350001
- Indeks TIM:0001-00020-77345
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:TOOL-CHECK
- Indeks producenta:05049020001
- Indeks TIM:0001-00020-77357
- Kategoria:Zestawy narzędzi
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05058104001
- Indeks TIM:0001-00020-77383
- Kategoria:Końcówki wkrętakowe, bity
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5136700001
- Indeks TIM:0001-00020-97729
- Kategoria:Akcesoria montażowe PV
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:JOKER 6006
- Indeks producenta:05020332001
- Indeks TIM:0001-00021-96764
- Kategoria:Klucze nastawne
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05133163001
- Indeks TIM:P000-00000-14089
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05022210001
- Indeks TIM:P000-00000-14088
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5075621001
- Indeks TIM:0001-00017-08720
- Kategoria:Klucze dynamometryczne
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5004173001
- Indeks TIM:0001-00017-07277
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5056296001
- Indeks TIM:0001-00017-07292
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5003692001
- Indeks TIM:0001-00017-07298
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5057433001
- Indeks TIM:0001-00017-07299
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5057450001
- Indeks TIM:0001-00017-07313
- Kategoria:Końcówki wkrętakowe, bity
Cena: