
Zamel jest polską firmą działającą na międzynarodowym rynku, z ponad 30-letnim doświadczeniem. Jej głównymi atutami są: trwałość produktów, atrakcyjne ceny i nowoczesne wzornictwo – dzięki temu wygrywa z silnymi konkurentami zagranicznymi. Na ofertę Zamel składają się urządzenia i akcesoria, które można wykorzystać do tworzenia systemów bezpieczeństwa, alarmowych, automatyki budynkowej i przemysłowej. Wśród licznych produktów Zamel można znaleźć m.in. styczniki modułowe, zegary sterujące, wyłączniki zmierzchowe, przekaźniki, czujniki i wyłączniki krańcowe.
ZAMELSTI10000010
ZAMELEXT10000280
ZAMELEXT10000283
ZAMELKAB10000650
ZAMELKAB10000190-0100
ZAMELPRW10000140
ZAMELSUN10000428
ZAMELKAB10000918
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:EXTA
- Indeks producenta:EXT10000149
- Indeks TIM:1131-221AA-ZA027
- Kategoria:Wyłączniki zmierzchowe
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:H05VV-F / OWY
- Indeks producenta:KAB10000117
- Indeks TIM:0001-00010-59412
- Kategoria:Giętkie w izolacji polwinitowej PVC
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Indeks producenta:KAB10000151
- Indeks TIM:0001-00014-21271
- Kategoria:Jednożyłowe
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:F/UTP
- Indeks producenta:KAB10000758
- Indeks TIM:0001-00012-08675
- Kategoria:Sieci LAN i ETHERNET
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:EXTA
- Indeks producenta:EXT10000280
- Indeks TIM:0001-00016-34084
- Kategoria:Zasilacze do sterowników
- Ocena:5/5(3 opinie)
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:EXTA
- Indeks producenta:EXT10000283
- Indeks TIM:0001-00016-34087
- Kategoria:Zasilacze do sterowników
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:GARDI
- Indeks producenta:GAR10000075
- Indeks TIM:0001-00015-87467
- Kategoria:Czujniki dymu
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Indeks producenta:KAB10000650
- Indeks TIM:0001-00010-67058
- Kategoria:Alarmowe i domofonowe
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:EXTA
- Indeks producenta:EXT10000319
- Indeks TIM:0001-00018-71896
- Kategoria:Sterowanie roletami
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:EXTA LIFE
- Indeks producenta:EXL10000062
- Indeks TIM:0001-00018-71895
- Kategoria:Piloty i sterowniki radiowe
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:EXTA
- Indeks producenta:EXT10000320
- Indeks TIM:0001-00018-71897
- Kategoria:Przekaźniki instalacyjne
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Indeks producenta:KAB10000190-0100
- Indeks TIM:0001-00021-94955
- Kategoria:Jednożyłowe
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:YTKSY
- Indeks producenta:KAB10000662
- Indeks TIM:0001-00010-52418
- Kategoria:Telekomunikacyjne wewnętrzne
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:LEDIX
- Indeks producenta:LDX10000029
- Indeks TIM:0002-00000-81658
- Kategoria:Zasilacze LED
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:EXTA
- Indeks producenta:EXT10000028
- Indeks TIM:0002-00001-06738
- Kategoria:Dzwonki przewodowe
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Indeks producenta:PRW10000140
- Indeks TIM:0002-00001-01889
- Kategoria:Przewody w izolacji PVC
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:YNSTA
- Indeks producenta:YNS10000418
- Indeks TIM:0002-00002-10993
- Kategoria:Łączniki miniaturowe
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:SUNDI
- Indeks producenta:SUN10000056
- Indeks TIM:1131-221YY-ZA025
- Kategoria:Dzwonki przewodowe
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:SUNDI
- Indeks producenta:SUN10000428
- Indeks TIM:0001-00012-47615
- Kategoria:Dzwonki bezprzewodowe
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Indeks producenta:KAB10000918
- Indeks TIM:0004-00013-07637
- Kategoria:Koncentryczne
Cena:
- Producent:ZAMEL
- Seria produktu:H05VV-F / OWY
- Indeks producenta:KAB10000103
- Indeks TIM:0001-00000-40685
- Kategoria:Giętkie w izolacji polwinitowej PVC
Cena: