Berker B. Kwadrat, seria produktów firmy Hager Polo, to ramki, gniazda łączniki i inne rodzaje osprzętu elektroinstalacyjnego, które mają proste kształty. Do wyboru są m.in. ramki do gniazd i łączników – pojedyncze, podwójne i na większą liczbę elementów, gniazda elektryczne, łączniki, ściemniacze, regulatory temperatury. Wśród akcesoriów Berker B. Kwadrat znajdują się także specjalistyczne rozwiązania: czujniki ruchu, sygnalizatory świetlne czy łączniki na kartę hotelową.
HAGER POLSKA5314078982
HAGER POLSKA5312038982
HAGER POLSKA10198989
HAGER POLSKA5310338989
HAGER POLSKA5361878982
HAGER POLSKA14091404
HAGER POLSKA10118919
HAGER POLSKA14071404
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5314078982
- Indeks TIM:1131-134AA-YY113
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5316658999
- Indeks TIM:0004-00011-53953
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5316258992
- Indeks TIM:0004-00011-53946
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5310138994
- Indeks TIM:0004-00011-53965
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5312038982
- Indeks TIM:1131-134AA-BE009
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5310158982
- Indeks TIM:1131-134AA-BE085
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:10098982
- Indeks TIM:1131-136AA-BE034
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:47438982
- Indeks TIM:0001-00000-43618
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:10198989
- Indeks TIM:0002-00000-94885
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5310338989
- Indeks TIM:1131-131AA-BE046
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5361878982
- Indeks TIM:0001-00018-23705
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5361878982
- Indeks TIM:0001-00019-88997
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16251404
- Indeks TIM:0002-00000-95791
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5316448999
- Indeks TIM:0004-00011-53951
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:3965898994
- Indeks TIM:0004-00011-53990
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5311378982
- Indeks TIM:1115-167AA-BE003
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:12031404
- Indeks TIM:1131-131AA-BE076
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:14091404
- Indeks TIM:1131-131AA-BE113
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5310419902
- Indeks TIM:1131-115AA-BE003
- Kategoria:Puszki natynkowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52028989
- Indeks TIM:0004-00012-11087
- Kategoria:Wyłączniki awaryjne cięgnowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:10118919
- Indeks TIM:0002-00002-09014
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5316658992
- Indeks TIM:0004-00011-53954
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5310148994
- Indeks TIM:0004-00011-53966
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:14071404
- Indeks TIM:1131-131AA-BE077
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
