Seria Simon 82 to modułowa linia osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Kontakt-Simon, charakteryzująca się systemem oddzielnych mechanizmów i pokryw umożliwiającym elastyczne konfigurowanie instalacji. W ofercie serii znajdziesz mechanizmy elektryczne, pokrywy i klawisze w różnych kolorach oraz ramki Detail dostępne w wariantach ORIGINAL i SELECT z bogatym wyborem wykończeń i materiałów. Seria Simon 82 obejmuje także akcesoria specjalistyczne oraz elementy do zastosowań zewnętrznych, a modułowa konstrukcja pozwala na tworzenie spersonalizowanych rozwiązań dopasowanych do stylu każdego wnętrza.
Kontakt-Simon8200620-093
Kontakt-Simon82013-93
Kontakt-Simon82837-32
Kontakt-Simon82827-31
Kontakt-Simon82837-31
Kontakt-Simon82917-34
Kontakt-Simon82927-34
Kontakt-Simon82937-34
Kontakt-Simon82847-32
Kontakt-Simon75301-39
Kontakt-Simon82011-38
Kontakt-Simon82025-38
Kontakt-Simon82927-38
Kontakt-Simon82917-38
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82060-30
- Indeks TIM:0001-00000-65892
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:8200620-093
- Indeks TIM:0004-00011-95642
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82041-38
- Indeks TIM:1131-131AA-KN422
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82013-93
- Indeks TIM:0004-00011-95545
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82096-93
- Indeks TIM:0004-00011-95582
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82837-32
- Indeks TIM:0001-00000-59001
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82827-31
- Indeks TIM:0001-00000-63289
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82817-31
- Indeks TIM:0001-00000-63288
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82837-31
- Indeks TIM:0001-00000-63290
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82917-34
- Indeks TIM:0001-00000-81287
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82927-34
- Indeks TIM:0001-00000-81288
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82937-34
- Indeks TIM:0001-00000-81289
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82847-32
- Indeks TIM:0001-00000-67748
- Kategoria:Ramki
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to - Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:75301-39
- Indeks TIM:0001-00000-68428
- Kategoria:Przyciski pojedyncze
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82817-34
- Indeks TIM:0001-00000-73402
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82817-32
- Indeks TIM:0001-00000-58013
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:05562-39
- Indeks TIM:0002-00000-94850
- Kategoria:Radia i głośniki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82052-30
- Indeks TIM:0002-00000-94852
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82011-38
- Indeks TIM:0002-00000-79937
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82025-38
- Indeks TIM:0002-00000-79938
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82927-38
- Indeks TIM:0002-00000-76205
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82917-38
- Indeks TIM:0002-00000-76204
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82505-30
- Indeks TIM:0002-00000-77651
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:KONTAKT-SIMON
- Seria produktu:SIMON 82
- Indeks producenta:82837-34
- Indeks TIM:0002-00001-31197
- Kategoria:Ramki
Cena:
