BRENNENSTUHL1177300010
LEDVANCE4099854580857
LEDVANCE4099854566905
LEDVANCE4099854567087
LEDVANCE4099854565557
LEDVANCE4099854566813
LEDVANCE4099854864865
Karta informacyjna produktu - Producent:ECO LIGHT
- Indeks producenta:EC20500
- Indeks TIM:0001-00019-02325
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:HELIOS
- Indeks producenta:PRO-2186
- Indeks TIM:0001-00019-08086
- Kategoria:Promienniki podczerwieni
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854048821
- Indeks TIM:0001-00019-17383
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:BRENNENSTUHL
- Seria produktu:LUXPREMIUM
- Indeks producenta:1177300010
- Indeks TIM:0001-00019-70453
- Kategoria:Latarki czołowe
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4058075822030
- Indeks TIM:0001-00019-84076
- Kategoria:Lampy i oświetlenie LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:EMOS
- Indeks producenta:ZQ5E63
- Indeks TIM:0001-00019-92220
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:KANLUX
- Seria produktu:XLED
- Indeks producenta:38414
- Indeks TIM:0001-00020-01721
- Kategoria:Żarówki LED GU10
Cena:
- Producent:LIBOX
- Indeks producenta:LB0196
- Indeks TIM:0001-00020-03116
- Kategoria:Latarki czołowe
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4058075822191
- Indeks TIM:0001-00020-37258
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929002998082
- Indeks TIM:0001-00020-55267
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854580857
- Indeks TIM:0001-00021-09371
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854566905
- Indeks TIM:0001-00021-29546
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854567087
- Indeks TIM:0001-00021-29575
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854565557
- Indeks TIM:0001-00021-29644
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854566813
- Indeks TIM:0001-00021-29781
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:V-TAC POLAND
- Indeks producenta:2172606
- Indeks TIM:0001-00021-42116
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:V-TAC POLAND
- Indeks producenta:2172626
- Indeks TIM:0001-00021-42138
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:MONTIS
- Indeks producenta:MT146
- Indeks TIM:0001-00021-71891
- Kategoria:Latarki LED
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854864865
- Indeks TIM:P000-00000-19979
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:WELLMAX
- Indeks producenta:GOL111N08
- Indeks TIM:0001-00014-19990
- Kategoria:Żarówki LED E14
Cena:
- Producent:BRENNENSTUHL
- Seria produktu:LAMPY AKUMULATOROWE
- Indeks producenta:1176440
- Indeks TIM:0001-00012-60143
- Kategoria:Latarki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:KANLUX
- Seria produktu:XLED
- Indeks producenta:29647
- Indeks TIM:0001-00013-94725
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:KANLUX
- Seria produktu:XLED
- Indeks producenta:29630
- Indeks TIM:0004-00013-22672
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:BEMKO
- Seria produktu:SLB
- Indeks producenta:D84-SLB-E27-G45-075-4K
- Indeks TIM:0001-00014-39541
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
Jakie są rodzaje źródeł światła?
Rodzaje źródeł światł:
- żarówki tradycyjne: generują światło poprzez przepływ prądu przez drucik wolframowy,
- świetlówki: używają gazu i powłoki fosforowej do wytwarzania światła, mogą zawierać rtęć,
- diody LED: efektywne energetycznie, mają długą żywotność,
- halogeny: używa się ich głównie w oświetleniu akcentowym,
- żarówki inteligentne: mogą być kontrolowane za pomocą aplikacji mobilnych.
Jakie są źródła światła na TIM.pl?
TIM.pl oferuje szeroką gamę produktów do wyboru z kategorii źródła światła. Do wyboru są:
- świetlówki LED - są niezwykle wydajne, energoszczędne i mają długą żywotność. LED-y emitują niewielką ilość ciepła, nie zawierają rtęci i innych szkodliwych substancji, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Świetlówki LED są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i barwach światła
- Żarówki LED - są znane z wyjątkowej efektywności energetycznej i długiej żywotności, co przekłada się na znaczne oszczędności na rachunkach za prąd i mniejszą częstotliwość wymiany źródeł światła. Dodatkowo, oferują one szeroki zakres opcji kolorystycznych, są odporne na uszkodzenia i przyjazne dla środowiska, co sprawia, że są coraz częściej wybierane w różnorodnych zastosowaniach.
- Diody LED - znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, od oświetlenia domowego i komercyjnego, przez wyświetlacze elektroniczne, aż po zastosowania medyczne i naukowe. Są cenione za swoją energooszczędność, długą żywotność i możliwość precyzyjnej kontroli koloru i jasności, co czyni je uniwersalnym i ekonomicznym rozwiązaniem.
- Latarki LED - wykorzystują diody elektroluminescencyjne do generowania jasnego i skoncentrowanego światła, co sprawia, że są one efektywne energetycznie i długotrwałe. Są one trwałe, mają kompaktowy rozmiar i posiadają możliwość regulacji natężenia i zakresu światła.
- Żarówki LED GU10 - są zasilane napięciem sieciowycm i mają specjalny typ gwintu, który pozwala na szybką i łatwą instalację. Znane są z wysokiej efektywności energetycznej i długiej żywotności, a także możliwości emitowania jasnego i skoncentrowanego światła. Zwykle wykorzystuje się je w oświetleniu akcentowym i punktowym.
- Żarówki LED E27 - to powszechnie stosowany typ żarówek z gwintem średnicy 27 mm, kompatybilny z wieloma rodzajami opraw oświetleniowych. Są cenione za swoją energooszczędność, długą żywotność i wszechstronność zastosowań.
Czy na TIM.pl znajdziemy żarówki dekoracyjny LED?
Żarówki dekoracyjne są jak najbardziej dostępne na TIM.pl. Żarówki dekoracyjne są zaprojektowane głównie z myślą o estetyce i atmosferze, często oferując unikatowe kształty, kolory i efekty świetlne. Choć mogą nie być najbardziej efektywne energetycznie, dodają uroku i stylu do różnych pomieszczeń, od salonów i sypialni po restauracje i sklepy. Są dostępne w różnych wersjach, w tym LED, co łączy dekoracyjny charakter z oszczędnością energii.
