EXTRALINKLED E27 A70
Świetlówka LED PILA HO 22,3W zamiennik 54W 2300lm 6500K 1500mm 865 G13 2 lata gwarancji 929002446432
PHILIPS LIGHTING929002446432
LEDVANCE4099854580918
PHILIPS LIGHTING929002306857
PHILIPS LIGHTING929003564147
LEDVANCE4099854567889
LEDVANCE4099854567605
LEDVANCE4099854567643
LEDVANCE4099854568343
LEDVANCE4099854568633
LEDVANCE4099854566646
LEDVANCE4099854568008
LEDVANCE4099854864896
Karta informacyjna produktu - Producent:V-TAC SAMSUNG
- Indeks producenta:218801
- Indeks TIM:0001-00020-51873
- Kategoria:Żarówki LED GU10
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:KANLUX
- Seria produktu:IQ-LED
- Indeks producenta:36601
- Indeks TIM:0001-00020-55799
- Kategoria:Żarówki LED GU10
Cena:
- Producent:GERMINA DER ELECTRIKER
- Indeks producenta:GW-0150
- Indeks TIM:0001-00020-62082
- Kategoria:Latarki czołowe
Cena:
- Producent:EXTRALINK
- Indeks producenta:LED E27 A70
- Indeks TIM:0001-00020-69370
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to Świetlówka LED PILA HO 22,3W zamiennik 54W 2300lm 6500K 1500mm 865 G13 2 lata gwarancji 929002446432
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929002446432
- Indeks TIM:0001-00020-71236
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854580918
- Indeks TIM:0001-00021-09415
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:EMOS
- Indeks producenta:ZF5147
- Indeks TIM:0001-00021-12146
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929002306857
- Indeks TIM:0001-00021-12398
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929003564147
- Indeks TIM:0001-00021-12401
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:HELIOS
- Indeks producenta:LED-3136
- Indeks TIM:0001-00021-15563
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854567889
- Indeks TIM:0001-00021-29416
- Kategoria:Żarówki LED E14
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854567605
- Indeks TIM:0001-00021-29549
- Kategoria:Żarówki LED E14
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854567643
- Indeks TIM:0001-00021-29564
- Kategoria:Żarówki LED E14
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854568343
- Indeks TIM:0001-00021-29653
- Kategoria:Żarówki LED E14
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4058075766693
- Indeks TIM:0001-00021-29699
- Kategoria:Żarówki LED GU10
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854568633
- Indeks TIM:0001-00021-29717
- Kategoria:Żarówki LED E14
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854566646
- Indeks TIM:0001-00021-29796
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854568008
- Indeks TIM:0001-00021-29806
- Kategoria:Żarówki LED E14
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:V-TAC POLAND
- Indeks producenta:2173506
- Indeks TIM:0001-00021-42131
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:EMOS
- Indeks producenta:ZE0305
- Indeks TIM:0001-00021-62209
- Kategoria:Żarówki halogenowe bez odbłyśnika
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854864896
- Indeks TIM:P000-00000-19978
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
- Producent:LEGRAND
- Seria produktu:AKCESORIA
- Indeks producenta:089801
- Indeks TIM:0001-00000-35961
- Kategoria:Żarówki kulki
Cena:
- Producent:HELIOS
- Seria produktu:KOL
- Indeks producenta:KOL-1701
- Indeks TIM:0001-00000-40359
- Kategoria:Żarówki specjalistyczne
Cena:
- Producent:OSRAM SP. Z O.O.
- Indeks producenta:4050300941240
- Indeks TIM:0001-00000-42731
- Kategoria:Świetlówki kompaktowe
Cena:
Jakie są rodzaje źródeł światła?
Rodzaje źródeł światł:
- żarówki tradycyjne: generują światło poprzez przepływ prądu przez drucik wolframowy,
- świetlówki: używają gazu i powłoki fosforowej do wytwarzania światła, mogą zawierać rtęć,
- diody LED: efektywne energetycznie, mają długą żywotność,
- halogeny: używa się ich głównie w oświetleniu akcentowym,
- żarówki inteligentne: mogą być kontrolowane za pomocą aplikacji mobilnych.
Jakie są źródła światła na TIM.pl?
TIM.pl oferuje szeroką gamę produktów do wyboru z kategorii źródła światła. Do wyboru są:
- świetlówki LED - są niezwykle wydajne, energoszczędne i mają długą żywotność. LED-y emitują niewielką ilość ciepła, nie zawierają rtęci i innych szkodliwych substancji, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Świetlówki LED są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i barwach światła
- Żarówki LED - są znane z wyjątkowej efektywności energetycznej i długiej żywotności, co przekłada się na znaczne oszczędności na rachunkach za prąd i mniejszą częstotliwość wymiany źródeł światła. Dodatkowo, oferują one szeroki zakres opcji kolorystycznych, są odporne na uszkodzenia i przyjazne dla środowiska, co sprawia, że są coraz częściej wybierane w różnorodnych zastosowaniach.
- Diody LED - znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, od oświetlenia domowego i komercyjnego, przez wyświetlacze elektroniczne, aż po zastosowania medyczne i naukowe. Są cenione za swoją energooszczędność, długą żywotność i możliwość precyzyjnej kontroli koloru i jasności, co czyni je uniwersalnym i ekonomicznym rozwiązaniem.
- Latarki LED - wykorzystują diody elektroluminescencyjne do generowania jasnego i skoncentrowanego światła, co sprawia, że są one efektywne energetycznie i długotrwałe. Są one trwałe, mają kompaktowy rozmiar i posiadają możliwość regulacji natężenia i zakresu światła.
- Żarówki LED GU10 - są zasilane napięciem sieciowycm i mają specjalny typ gwintu, który pozwala na szybką i łatwą instalację. Znane są z wysokiej efektywności energetycznej i długiej żywotności, a także możliwości emitowania jasnego i skoncentrowanego światła. Zwykle wykorzystuje się je w oświetleniu akcentowym i punktowym.
- Żarówki LED E27 - to powszechnie stosowany typ żarówek z gwintem średnicy 27 mm, kompatybilny z wieloma rodzajami opraw oświetleniowych. Są cenione za swoją energooszczędność, długą żywotność i wszechstronność zastosowań.
Czy na TIM.pl znajdziemy żarówki dekoracyjny LED?
Żarówki dekoracyjne są jak najbardziej dostępne na TIM.pl. Żarówki dekoracyjne są zaprojektowane głównie z myślą o estetyce i atmosferze, często oferując unikatowe kształty, kolory i efekty świetlne. Choć mogą nie być najbardziej efektywne energetycznie, dodają uroku i stylu do różnych pomieszczeń, od salonów i sypialni po restauracje i sklepy. Są dostępne w różnych wersjach, w tym LED, co łączy dekoracyjny charakter z oszczędnością energii.
