LEDVANCE4058075822511
LEDVANCE4099854566776
LEDVANCE4099854566745
LEDVANCE4099854569272
LEDVANCE4099854566233
LEDVANCE4099854568596
LEDVANCE4099854567964
KANLUX29304
BRENNENSTUHL1178600210
LEDVANCE4099854864827
Karta informacyjna produktu - Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4058075822016
- Indeks TIM:0001-00020-37255
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4058075822511
- Indeks TIM:0001-00020-37273
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4058075824157
- Indeks TIM:0001-00020-37292
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929003798902
- Indeks TIM:0001-00020-55304
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:PHILIPS LIGHTING
- Indeks producenta:929002445832
- Indeks TIM:0001-00020-74120
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:LED PLUS
- Indeks producenta:SW023FS
- Indeks TIM:0001-00020-80386
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:KANLUX
- Indeks producenta:31520
- Indeks TIM:0001-00021-15186
- Kategoria:Żarówki LED G9
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:HELIOS
- Indeks producenta:LED-3138
- Indeks TIM:0001-00021-15561
- Kategoria:Żarówki LED E40
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854545122
- Indeks TIM:0001-00021-29422
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854566776
- Indeks TIM:0001-00021-29552
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854566745
- Indeks TIM:0001-00021-29633
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854569272
- Indeks TIM:0001-00021-29710
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854547379
- Indeks TIM:0001-00021-29724
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854566233
- Indeks TIM:0001-00021-29777
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854546648
- Indeks TIM:0001-00021-29778
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854568596
- Indeks TIM:0001-00021-29783
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854546907
- Indeks TIM:0001-00021-29787
- Kategoria:Żarówki LED E27
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854567964
- Indeks TIM:0001-00021-29811
- Kategoria:Żarówki LED E14
Cena:
- Producent:KANLUX
- Indeks producenta:29304
- Indeks TIM:0001-00021-37822
- Kategoria:Moduły i Diody LED
Cena:
- Producent:BRENNENSTUHL
- Seria produktu:LAMPY AKUMULATOROWE
- Indeks producenta:1178600210
- Indeks TIM:0001-00021-63788
- Kategoria:Latarki LED
Cena:
- Producent:STALCO
- Seria produktu:STALCO_PERFECT
- Indeks producenta:S052498799
- Indeks TIM:0001-00021-66186
- Kategoria:Latarki czołowe
Cena:
- Producent:LEDVANCE
- Indeks producenta:4099854864827
- Indeks TIM:P000-00000-19981
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:ECO LIGHT
- Indeks producenta:EC61653
- Indeks TIM:P000-00000-21950
- Kategoria:Świetlówki LED
Cena:
Karta informacyjna produktu - Producent:OSRAM
- Indeks producenta:SW50WG93K
- Indeks TIM:P000-00000-27642
- Kategoria:Żarówki halogenowe bez odbłyśnika
Cena:
Jakie są rodzaje źródeł światła?
Rodzaje źródeł światł:
- żarówki tradycyjne: generują światło poprzez przepływ prądu przez drucik wolframowy,
- świetlówki: używają gazu i powłoki fosforowej do wytwarzania światła, mogą zawierać rtęć,
- diody LED: efektywne energetycznie, mają długą żywotność,
- halogeny: używa się ich głównie w oświetleniu akcentowym,
- żarówki inteligentne: mogą być kontrolowane za pomocą aplikacji mobilnych.
Jakie są źródła światła na TIM.pl?
TIM.pl oferuje szeroką gamę produktów do wyboru z kategorii źródła światła. Do wyboru są:
- świetlówki LED - są niezwykle wydajne, energoszczędne i mają długą żywotność. LED-y emitują niewielką ilość ciepła, nie zawierają rtęci i innych szkodliwych substancji, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Świetlówki LED są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i barwach światła
- Żarówki LED - są znane z wyjątkowej efektywności energetycznej i długiej żywotności, co przekłada się na znaczne oszczędności na rachunkach za prąd i mniejszą częstotliwość wymiany źródeł światła. Dodatkowo, oferują one szeroki zakres opcji kolorystycznych, są odporne na uszkodzenia i przyjazne dla środowiska, co sprawia, że są coraz częściej wybierane w różnorodnych zastosowaniach.
- Diody LED - znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, od oświetlenia domowego i komercyjnego, przez wyświetlacze elektroniczne, aż po zastosowania medyczne i naukowe. Są cenione za swoją energooszczędność, długą żywotność i możliwość precyzyjnej kontroli koloru i jasności, co czyni je uniwersalnym i ekonomicznym rozwiązaniem.
- Latarki LED - wykorzystują diody elektroluminescencyjne do generowania jasnego i skoncentrowanego światła, co sprawia, że są one efektywne energetycznie i długotrwałe. Są one trwałe, mają kompaktowy rozmiar i posiadają możliwość regulacji natężenia i zakresu światła.
- Żarówki LED GU10 - są zasilane napięciem sieciowycm i mają specjalny typ gwintu, który pozwala na szybką i łatwą instalację. Znane są z wysokiej efektywności energetycznej i długiej żywotności, a także możliwości emitowania jasnego i skoncentrowanego światła. Zwykle wykorzystuje się je w oświetleniu akcentowym i punktowym.
- Żarówki LED E27 - to powszechnie stosowany typ żarówek z gwintem średnicy 27 mm, kompatybilny z wieloma rodzajami opraw oświetleniowych. Są cenione za swoją energooszczędność, długą żywotność i wszechstronność zastosowań.
Czy na TIM.pl znajdziemy żarówki dekoracyjny LED?
Żarówki dekoracyjne są jak najbardziej dostępne na TIM.pl. Żarówki dekoracyjne są zaprojektowane głównie z myślą o estetyce i atmosferze, często oferując unikatowe kształty, kolory i efekty świetlne. Choć mogą nie być najbardziej efektywne energetycznie, dodają uroku i stylu do różnych pomieszczeń, od salonów i sypialni po restauracje i sklepy. Są dostępne w różnych wersjach, w tym LED, co łączy dekoracyjny charakter z oszczędnością energii.
