
Finder to włoska firma istniejąca od 1954 roku, obecnie działająca w skali globalnej. Rozwiązania dostarczane przez producenta trafiają do budynków mieszkalnych, przestrzeni publicznej i obiektów przemysłowych. Firma oferuje także specjalistyczne produkty dla sektorów o szczególnych wymaganiach, np. transportu morskiego, stref zagrożonych wybuchem czy zakładów przetwórstwa żywności.
Elektrotechnicy wykonujący instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych znajdą w ofercie Finder aparaturę modułową: zegary sterujące, styczniki, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe i inne. Firma oferuje także szeroki wybór przekaźników, m.in.: kontroli napięcia, kontroli faz, czasowe i bezpieczeństwa.
FINDER56.32.8.024.0040
FINDER56.34.8.024.0040
FINDER77.31.8.230.8051
FINDER50.12.9.012.1000
FINDER77.01.8.230.8051
FINDER62.32.8.230.0040
FINDER99.01.0.024.59
FINDER95.13.2 SMA
FINDER99.02.0.060.09
FINDER88.92.0.240.0001
FINDER94.14 SMA
FINDER83.41.0.240.0000
FINDER94.92.3 SPA
FINDER93.01.3.240
FINDER99.01.0.024.09
FINDER99.02.0.230.09
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.13.8.230.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51015
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:56.32.8.024.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51095
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:56.34.8.024.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51105
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:77.31.8.230.8051
- Indeks TIM:0004-00010-51398
- Kategoria:Przekaźniki półprzewodnikowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:50.12.9.012.1000
- Indeks TIM:0004-00010-51007
- Kategoria:Przekaźniki bezpieczeństwa
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:77.01.8.230.8051
- Indeks TIM:0004-00010-51388
- Kategoria:Przekaźniki półprzewodnikowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:62.32.8.230.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51262
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.01.0.024.59
- Indeks TIM:0004-00010-51758
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:90.14
- Indeks TIM:0004-00010-51617
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:95.13.2 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51728
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.0.060.09
- Indeks TIM:0004-00010-51785
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:88.92.0.240.0001
- Indeks TIM:0004-00010-51610
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:94.54 SPA
- Indeks TIM:0004-00010-51716
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:94.14 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51708
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:83.41.0.240.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51576
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:96.02 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51742
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:94.92.3 SPA
- Indeks TIM:0004-00010-51725
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.01.3.240
- Indeks TIM:0004-00010-51635
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.01.0.230.98
- Indeks TIM:0004-00010-51769
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.01.0.024.09
- Indeks TIM:0004-00010-51756
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.9.060.99
- Indeks TIM:0004-00010-51795
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.80.9.220.99
- Indeks TIM:0004-00010-51820
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.02.0.230.09
- Indeks TIM:0004-00010-51788
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena: