
Finder to włoska firma istniejąca od 1954 roku, obecnie działająca w skali globalnej. Rozwiązania dostarczane przez producenta trafiają do budynków mieszkalnych, przestrzeni publicznej i obiektów przemysłowych. Firma oferuje także specjalistyczne produkty dla sektorów o szczególnych wymaganiach, np. transportu morskiego, stref zagrożonych wybuchem czy zakładów przetwórstwa żywności.
Elektrotechnicy wykonujący instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych znajdą w ofercie Finder aparaturę modułową: zegary sterujące, styczniki, wyłączniki zmierzchowe, automaty schodowe i inne. Firma oferuje także szeroki wybór przekaźników, m.in.: kontroli napięcia, kontroli faz, czasowe i bezpieczeństwa.
FINDER94.73 SMA
FINDER93.02.0.024
FINDER99.01.0.230.09
FINDER85.04.0.024.0000
FINDER26.02.8.012.0000
FINDER32.21.7.024.2000
FINDER38.51.0.024.5060
FINDER38.51.0.048.5060
FINDER38.51.0.125.5060
FINDER38.51.0.240.5060
FINDER38.52.0.240.0060
FINDER41.61.9.024.0010
FINDER48.52.8.024.0060SPA
FINDER48.61.8.024.0060SPA
FINDER48.61.8.230.0060SPA
FINDER4C.01.8.024.0060SPA
FINDER4C.02.8.024.0060SPA
FINDER60.12.9.024.0040
FINDER60.13.9.220.0040
FINDER55.32.8.048.0040
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:94.13 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51707
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:94.73 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51720
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:93.02.0.024
- Indeks TIM:0004-00010-51639
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:90.02 SMA
- Indeks TIM:0004-00010-51611
- Kategoria:Gniazda do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.01.0.230.09
- Indeks TIM:0004-00010-51766
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:85.04.0.024.0000
- Indeks TIM:0004-00010-51588
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:26.02.8.012.0000
- Indeks TIM:0004-00010-50287
- Kategoria:Przekaźniki impulsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:32.21.7.024.2000
- Indeks TIM:0004-00010-50317
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.51.0.024.5060
- Indeks TIM:0004-00010-50375
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.51.0.048.5060
- Indeks TIM:0004-00010-50378
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.51.0.125.5060
- Indeks TIM:0004-00010-50384
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.51.0.240.5060
- Indeks TIM:0004-00010-50387
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:38.52.0.240.0060
- Indeks TIM:0004-00010-50414
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:41.61.9.024.0010
- Indeks TIM:0004-00010-50753
- Kategoria:Przekaźniki miniaturowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:48.52.8.024.0060SPA
- Indeks TIM:0004-00010-50903
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:48.61.8.024.0060SPA
- Indeks TIM:0004-00010-50925
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:48.61.8.230.0060SPA
- Indeks TIM:0004-00010-50934
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:4C.01.8.024.0060SPA
- Indeks TIM:0004-00010-50962
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:4C.02.8.024.0060SPA
- Indeks TIM:0004-00010-50974
- Kategoria:Przekaźniki interfejsowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:60.12.9.024.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51224
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:60.13.9.220.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51251
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:62.33.8.230.0300
- Indeks TIM:0004-00010-51283
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:55.32.8.048.0040
- Indeks TIM:0004-00010-51024
- Kategoria:Przekaźniki przemysłowe
Cena:
- Producent:FINDER
- Indeks producenta:99.01.3.000.00
- Indeks TIM:0004-00010-51771
- Kategoria:Moduły ochronne do przekaźników
Cena: